3 Ağustos 2017 Perşembe

Aile Huzuru İçin


Geçimsiz aile bireyleri ve evde huzursuzluk kadar insanın hayatını zehir eden başka bir şey yoktur herhalde. Bu konuda yapabileceklerinizi bir araya toparlamaya çalıştım. İnşallah faydasını görürsünüz. Aklıma geldikçe yeni eklemeler yapıp yazıyı güncelleyeceğimden arada döner bakarsınız yine. 

1-Fetih Sûresinin son ayeti 99 defa suya okunup bu su aile fertlerinin yediklerine ve içtiklerine katılır. Ayrıca, bu sudan evin dört köşesine serpilir. Böylece, Allah’ın izniyle ailedeki geçimsizlik kalkar ve yerini son derece derin bir muhabbete bırakır.

2- Bir Fatiha, üç İhlas okunarak sevabı Hz. Peygamber (s.a.v)’in ruhu şerifine hediye edilir. Ardından 7 kez aşağıdaki ayet-i kerime okunursa huzurlu bir aile hayatına vesile olur.

“Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym”

3- Eşinin kırıcılığından, ahlakının kötülüğünden eziyet gören kişi bir bardak suya ”Ya Hafizu” ismi şerifini okuyup nefes ederek eşine içirirse huyunun güzelleşmeye başladığını görür.

4- Eşinizin, ailenizdeki bireylerin her türlü kötü huylarından kurtulup, doğru yola yönelmesini sağlamak için Hud Sûresi 75. Ayet okunur. Her anlamda kişinin duygu, düşünce ve davranışlarının değişmesini sağlar. Haneye huzur gelir. Asabi ve inatçı kişilerin bu huylarından vazgeçmeye başladığı görülür. Kişinin daha fazla Allah’a yönelip yasaklardan yanlışlardan arınmasına büyük etkisi olur. Sizden nefret edenlerin hoşgörüyle size bakmasını sağlar.

Hud Sûresi 75. Ayet : “İnne ibrahıme le halımün evvahüm münıb”

Anlamı : “Çünkü İbrahim çok içli ve Allah’a yönelen bir kimseydi.”

Günlük vird şeklinde okuyabileceğiniz gibi çabuk etkisini görmek için kişinin yediği, içtiği şeylere de okuyabilirsiniz.

5- Sürekli huzursuzluk çıkaran eşler için her gün evde 5 kez Kureyş Suresi okunur.

6- Sürekli hakaret eden, kötü sözler söyleyen eşler ve asi çocuklar için 786 besmele bir miktar suya okunarak içirilir. Durumları düzelene kadar tekrarlanır.

6- Asabi, sorunlu, huzursuz, şiddete meyilli eşler için aşağıdaki Esmaları da okuyabilirsiniz:

88 Ya Halim
209 Ya Muksıt
100 Ya Vedud
812 Ya Habir
161 Ya Mani 
1001 Ya Dârr 
630 Ya Müntekim 
551  Ya Müetali 
770 Ya Müzill 
998 Ya Hafız 


Doğum Kodunuza ve Burcunuza göre Esma Çalışması, Açık günler, Her  türlü spritüel danışmanlık, Kısmet açma,  evlilik, ikili ilişkilerle ilgili çalışmalarımız için  iletişim : lenayla@outlook.com

5 yorum:

 1. Allah razı olsun. Kocalar için Jüpiterdemi okumak lazım ?

  YanıtlaSil
 2. Lena hanım benim kocamın tek huysuzluğu çok cimri olması ne okuyabilirim varmıdır buna bir çözüm ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii 298 Ya Rahman okuyabilirsiniz. Merhametsiz, gaddar ve cimri insanlara okunabilir.

   Sil
 3. Lena hanım merhaba.
  Öncelikle sizi kocaman öpüyorum. Eşim için bana vermiş olduğunuz dua eşime çok iyi geldi rabbime şükürler olsun. Sinir kontrolsüzlüğü vardı kendi kendine psikatriğe gitmeyi kabul etti.
  Allah ne muradınız var ise versin.

  YanıtlaSil