30 Haziran 2017 Cuma

Şevval AyındaYapılan İbadetler

ŞEVVAL AYININ ALTISINDA (Bugün) : 6 Rekat Namaz kılınır 1 Fatiha ve 1 Tarık Suresi okunur, selamdan sonra 100 Salavatı Şerife okunur. Tarık Suresi'nin özellikle kısmet için okunması önerilir.

ŞEVVAL AYININ SON ON GÜNÜ: Her gün 50 Fatiha-i Şerif okuyana KUR’AN Hatmi sevabı verilir,onun için şehitlerin mukafatı hasıl olur ve o sene kendisi hakkında hiçbir günah ve masiyet yazılmaz, diye rivayet ediliyor.

Kurtuluş Namazı

"Kim Şevval ayinda ister gece ister gündüz olsun sekiz rekat namaz kilar, her rekatta 1 Fatiha 15 Ihlasi serif okuyup namazın ardından 70 salavati serife  70 Tesbih duasi ( SübhanAllahi velhamdulillahi velaaa ilahe illallahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahilaliyyilaziim ) okursa beni hak Peygamber olarak gönderen Hz.Allah'a yemin ederim ki, herhangi bir kul bu namazi tarif ettigim gibi kilarsa muhakkak Allahü Teala o kimsenin kalbine ilim ve hikmet pinarlari akitir.Ona hikmetlerle dilini konuşturur.

O kisiye dünyanin derdini gösterdiginde devasini da gösterir.Yine beni hak Peygamber olarak gönderen Allah'a yemin olsunki ;kim bu namazi vasf ettigim gibi kilarsa,bu kilmis oldugu namazın en son secdesinden başini kaldirmadan magfiret olur.

O kisi , o yil icerisinde vefat ederse, affa ugramis ve şehid olarak ölür. Eğer o kişi bu namazi seferde kılarsa varacagi yere kolaylikla varir. Oradaki maksadina erer.

Eğer o kişi borclu ise, Allahu Teala onun borcunu eda ettirir.

Eger o kisi ihtiyaç sahibi ise Allahu Teala onun ihtiyacını giderir.

Yine beni hak Peygamber olarak gönderen Allaha yemin olsunki ;
Herhangi bir kimse bu namazi kilarsa, Allahu Teala bu namaz icinde okudugu ayetteki her bir harf karşılığında ona Cennette mahrefe verir.”

Ashab sorar ; “Mahrefe nedir ? Ya Rasulallah!” Peygamber SAV Efendimiz buyurdular ;

“Mahrefe Cennette ,Bağlık ,bahçelık ,bostanlık hurmalıktır ki ; Bir atlı her bir ağacın gölgesinde 100 sene at koştursa yine de nihayete ulasamaz. ( Basladigi noktaya varamaz )” 
Hacet Çalışmaları, Bolluk&Bereket ÇalışmalarımızŞifa Çalışmalarımız, spritüel danışmanlık, doğum kodu Esmalarınız, açık günler, kısmet açma, iş bulma, başarı&terfi, evlilik, alım-satım işleri, ikili ilişkilerle ilgili sorunlarınız için  iletişim : lenayla@outlook.com

iletişim : lenayla@outlook.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder