27 Şubat 2017 Pazartesi

Zihin Açıklığı İçin...


1- 786 besmele-i şerif bir bardak suya okunup sabah güneş doğarken içilirse zihnin açıklamasına ve ezber gücüne sahip olmaya neden olur .

2-Kim zekasının açılması niyeti ile 50 Ayetel Kürsiyi bir suya okunup içerse zekası artar. 

3- Aç karnına 20 defa Ya Rezzak okumak zekayı açar. 

4- Bir kaba 100 defa Ya Basiru ismi şerifi yazılıp daha sonra içme suyu ile silinip o su içilirse kişi gördüğünü çabucak ezberler , zekasında inkişaflar meydana gelir. 

5-Aşağıdaki ayetler içme suyuna okunup hem içilir, hem de bu suyla yemek yapılırsa özellikle bu sudan içen çocukların zekası müthiş derecede açılır.

“Elif lam ra kitabün enzelnahü ileyke li tuhricen nase minez zulumati ilen nuri bi izni rabbihim ila sıratıl azizil hamid , Allahillezi lehü ma fis semavati vema yestehıbbünel hayateddünya alel ahıreti ve yesuddüne an sebilillahi ve yebğuneha ıveca . Ülaike fi dalalin beıyd. Ve ma erselna min rasulin illa bi lisani kavmihi li yübeyyine lehüm fe yüdıllüllahü men yeşaü ve yehdi men yeşa'Ve hüvel azizil hakiym.”

6- Küçük çocuğun üzerine Ya Aliyyü ismi şerifi yazılıp bağlanırsa zekası açılır.

7- Ya Rakıyb ismi serefi temiz bir tabağa yazılarak suyla sildikten sonra sabah aç karnına içilirse zekayı kuvvetlendirir. Hatta zeka seviyesi oldukça düşük çocuklara yapılacak olursa zekası normal seviyeye yükselir .

8- Her gün 37 defa Ya Evvelü ismi şerifini zikreden talebe her zaman okuduğu yerde birinci olur.

9- “Ya Kayyumu Fela yetufü şey’ün min ilmihi vela yeu’duhu. Ya Kayyumu.” İsmi şerifini, unutkanlığa karşı günde 27 kez olmak üzere 40 gün hiç ara vermeden okunmalıdır.
Yeniay Kısmet, Bolluk&Bereket ve Şifa Çalışmalarımıza kayıtlar devam ediyor !

iletişim : lenayla@outlook.com

4 yorum:

 1. Sayenizde mucizevi şeyler yaşıyorum Lena Hanım. Allah sizden razı olsun hakkınız ödenmez, teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Lena hanım 40 gun ara vermedwn dwmıssınız ozel gunler var nqsıl olacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özel günlerinizde de okuyabilirsiniz Özlem Hanım, sorun yok. sevgiler :)

   Sil