6 Şubat 2018 Salı

Önemli Dilekleriniz İçin...


Aşağıda verdiğim namaz ve duayı hayırlı bir gün ya da gecede mutlaka yapmanızı öneririm. Ben geçen Perşembe yaptım. Özel bir dilekte bulunmadım, iyilik, sağlık diledim. Bir iki gün sonrasından itibaren çok güzel haberler almaya başladım, aklımda olmayan şeyler oldu, kısacası bana çok çok iyi geldi. Zaten besmelenin sırları, faziletleri saymakla bitmez. Umarım siz de faydasını görürsünüz. Toplamda yaklaşık 1 saat filan sürüyor, acele etmeden, hakkını vererek okumak gerek. Çok aç ya da tok karnına yapmayın, namaz biraz zorlayabilir. Ben açken yaptım tansiyonum biraz oynadı sanırım, namaz hafiften zorladı. İnşirah'ı ezbere bilmeyenler soracaktır muhtemelen, yerine İhlas okunabilir belki ama bence İnşirah mutlaka ezberlenmeli, zor değil. Bu gibi okumalarda orijinaline sadık kalmak en doğrusudur. Her gün ya da en azından haftada bir 79 İnşirah okumak da manevi derecenizin yükselmesine, dualarınızın kolay kabulüne vesiledir. Mealini de çok seveceksiniz. 
Allah kabul etsin...

Önemli bir dileğin kabulü için kıbleye karşı iki diz üzerinde oturarak 786 besmele okunur. Ardından üç selamlı 6 rekat namaz kılınır. Her rekatta Fatihadan sonra 15 İnşirah suresi okunur. Namazı tamamladıktan aşağıdaki Besmele-i şerifenin hizbi 1 defa okunur (bazı kaynaklarda 19 kez okunması da öneriliyor).

"Bismillahirrahmanirrahim..,
Allahümme inni es’elüke bi hakkı bismillahirrahmanirrahim..
Ve bi hurmeti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi fadlı bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi azameti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi celali bismillahirrahmanirrahim ,
Ve bi cemali bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi kemali bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi menzileti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi melekuti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi ceberuti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi kerameti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi senai bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi behai bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi kibriyai bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi sultani bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi bereketi bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi ızzeti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi kuvveti bismillahirrahmanirrahim,
Ve bi kudreti bismillahirrahmanirrahim,
İrfa’ kadri veşrah sadri ve yessir emri ve ucbir kesri ve ağni fakri ve etıl ömri bi fadlike ve keremike ve ihsanike ya men hüve kef ha ya ayin sad ha mim ayin sin kaf elif lam mim elif lam mim sad elif lam mim ra ha mim bi sirri ismil a’zamullahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyumül aliyyül azimül ekram. Es’elüke bi celalil  heybeti ve bi ızzil ızzeti ve kibriyail azameti ve ceberutil kudreti en tecalni  minellezine la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun. Ve eselüke bi devamil bekai ve dıyain nûri en tecalni mines sâlihin. Ve eselüke bi hüsnil behâi ve bi işrâki vechikel kerimi en tedhuleni bi rahmetike fi cennâtin neîmi yâ rabbel âlemin. Ve en tusallî alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammedin  vef'al li keza ve keza.(keza ve keza yerine dileğinizi söylersiniz)."


Yıldızname Kişiye Özel Esmaların belirlenmesi, Yıldız Yükseltme, Kısmet, Hacet, Bolluk&Bereket,  Aşkı Hayatınıza Çekmek, Giden Sevgiliyi Geri Döndürmek için çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. 
iletişim : lenayla@outlook.com

7 yorum:

 1. Lena Hanım ne güzel şeyler aktarıyorsunuz bize ben sizi çok seviyorum çok güzel yürekli bir insansınız iyi ki varsınız...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) sizin güzel bakışınız, iyi ki sizler varsınız :)

   Sil
 2. Gercekten cok farklı ve güzel dualar paylaşıyorsunuz.Nerdeyse her gun bakiyorum acaba bugun ne paylastınız diye.Bende hayırlısıyla evlenmek istiyorum :)her dua mübarek ama ne okumaliyim etkili bir dua olarak.önerilerinize ihtiyacım var inanın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogda konuyla ilgili dua önerileri bulabilirsiniz.Kişisel çalışmalarımızdan da çok fayda görebilirsiniz. Sevgiler :)

   Sil
 3. Lena Hanım açık günleri nasıl alabilirim yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. Lena hanım. Her inşirsh süresini okuyuşta besmele çekecekmiyiz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok Ayşe Hanımcım,birincisinde çekmeniz yeterlidir.
   sevgilerimle :)

   Sil