17 Nisan 2017 Pazartesi

Hacet Namazı


Kötülükleri def etmek, iş bulmak, başarılı olmak, kazanç ve bolluk bereket için tam bir inançla yatsıdan sonra 4 rekat namaz kılınır. İlk rekatta Fatiha’dan sonra 10 İhlas, ikinci rekatta 20 İhlas, üçüncü rekatta 30 İhlas, dördüncü rekatta 40 İhlas okunur. Bir kez :

“Ellezîne kâle lehumun nâsu innen nâse kad cemeû lekum fahşevhum fe zâdehum îmânâ(îmânen), ve kâlû hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl(vekîlu)”

ayeti okunarak “hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl(vekîlu).” kısmı 100 kez tekrarlanarak ardından bir kez 

 “Fenkalebû bi ni’metin minallâhi ve fadlin lem yemseshum sûun, vettebeû rıdvânallâh(rıdvânallâhi), vallâhu zû fadlin azîm(azîmin)” (her 100 kerede 1 kez) okunur.


Bu şekilde toplam 1900 kez “hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl(vekîlu)” okunarak 19 gece buna devam edilir ve Cenabı Hakk’ın ihsanı beklenir.
Bolluk&Bereket ÇalışmalarımızŞifa Çalışmalarımız, spritüel danışmanlık, doğum kodu Esmalarınız, açık günler, kısmet açma, iş bulma, başarı&terfi, evlilik, alım-satım işleri, ikili ilişkilerle ilgili sorunlarınız için  iletişim : lenayla@outlook.com

3 yorum:

 1. Merhaba Lena Hanım,
  Sayenizde çok uzun zamandır hayalini kurduğum kişiyle biraraya geldik. Size geldiğimde itiraf edeyim ki çok da umutlu değildim ama son kez denemek istemiştim. Biliyorsunuz biz tanışmıyorduk bile sayenizde tanıştık ama o beni istemediğiniz söyledi. Sonra 15 gün sonraysa kendisi bana gelip çıkma teklif etti :) Şu 2 ayda yaşadıklarıma kendim bile hala inanamıyorum ne çok gel-git yaşandı ama sonu iyi oldu çok şükür :) Hayal bile edemeyeceğim günler yaşıyorum. Sevdiğim insan her gün benle olmak istiyor ben de şaşırdım ve çoook ama çok mutluyum :)) Allah sizden razı olsun. İyi ki size yazmışım iyi ki bloğunuza rastlamışım. Çok çok çok teşekkür ederim. Allah tuttuğunuzu altın etsin.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba lena hanım ben çok uzun zamandır issizim bir türlü bir işe giremedim yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her gün Yusuf Sûresi 54, 55, 56. ayetleri 5 vakit namazdan sonra 7 kez okuyun. Bu şelilde bir çok arkadaşımız iş buldu, size de faydası olur inşallah.

   Sil